поиск по сайту
мы в соцсетях:
ubb fb insta forum

в конкурсе стартапов на платформе Нескафе участвует наш подопечный — Игорь Гордеев!  Пройдите по ссылке: https://www.ideax-nescafe.com.ua/2469442 и познакомьтесь с ним настоящим! Здесь вы увидите мечту Игоря, — он дышит ею уже несколько лет! Путешествия для него — сама жизнь, а ценить ее он, поверьте, умеет!

 Сейчас ему очень важна наша поддержка в виде голосов на странице его проекта. Победители конкурса получат 100 тыс. грн. на реализацию своей идеи! Поможем набрать 1_000 голосов!!!  Мечты должны осуществляться!

вот что пишет на странице проекта сам Игорь:

 

  Adam  Mountain

WooHooHunt — оригінальна відповідь на складне питання

 Коли Ви почнете це читати, то, певне, подумаєте що 100 разів таке читали. Та гадаю, з ходом тексту змінете свою думку.

Мені 24. Функцію моїх непрацюючих нирок виконує спеціальный апарат. Він очищує кров 1раз на 2дні по 5годин. Процедура має назву «гемодіализ», вона довічна та «життєобов`язкова» (стисло: пропустити = загинути). Я на ній 5 років і на цей термін виживає близько лище 27 процентів.
Тож, я поки що в числі щасливчиків! Іще живий. Але прив`язаний до свого шпиталю.
Якщо птах у клітці, то всі його думки — про політ. Всі мої думки — про подорож. Це… здається неможливим. Але ми, люди — дивовижні створіння. Наш розум неодмінно знаходить спосіб зробити неможливе Можливим!)

Тож, привіт!) я Адам. Я вирішив вирватися з клітки свого діагнозу, обійти Європу та зустріти нових людей.
30 лікарень по усьому Шенгену: кожні 2 дні — нове місто і новий шпиталь. Щоб отримати ще 2 дні життя, нових місць та нових людей, іще 2дні свободи, та здійснити подорж, на яку іще ніхто із моїм діагнозом не наважувався. А для того, щоб це стало справжньою пригодою, мої друзі винайшли для мене цілий список того, що я маю пережити! По пункту на кожні 48 годин. Ми назвали це «WooHoohunt», або «ЕгегейПолювання» !)
І ви зможете не лише спостерігати за цим у блозі, але й приєднатися і прожити частину цього короткого життя зі мною. Адже, ніхто не знає, коли лінія стане точкою. Будьте сміливими. Будьте щасливими. Побачимось!)

ЗМІСТ:
Оцей хлопчина (тобто я) каже, що він не лише зможе справлятися зі своєю хворобою, залежачи від шпиталів, часу, відстаней та самопочуття, але ще й робити це з посмішкою на свому обличчі та обличчях тих, хто його підтримує і хто зустрічається на шляху.

КОРИСТЬ:
Колись давно, одна людина пройшла світом. І все що вона показувала тим, кого зустрічала, зводилося до «Життя — це є любов». Вона знала, як треба жити. І цю людину ми пам`ятаємо вже 2 тисячі років.
Звісно, я не маю величі цієї людини. Але маю її частину. І знаючи, чого варте життя, зможу показати кожному, кого зустріну, що він теж має таку ж частину.
Складним питанням замало простих відповідей. Вони мають бути щасливими!

КОШТИ:
Оплата сеансів гемодіалізу, завдяки яким усе це вібудеться
*в середньмоу 250євро за сеанс.

 

Помогать легко — просто сканируйте QR-код